Psichodelinė psichoterapija

Tarpdisciplininis psichodelinės terapijos mokymų centras

Per pastaruosius metus psichodelinė psichoterapija tapo sritimi, žadančia didžiausią proveržį dvasinių sutrikimų gydyme. Vis daugiau neurologų, klinikinių psichologų ir psichiatrų visame pasaulyje imasi klinikinių psichodelinės terapijos tyrimų, o augantis mokslinių publikacijų skaičius skatina tarpdisciplininį medicinos institucijų ir nevyriausybinių organizacijų įsitraukimą kuriant ateities psichodelinės medicinos industriją.

Deja, dėl ilgus metus vykdytos represinės narkotikų politikos tarptautinių susitarimų ir vyriausybinių lygmeniu, labai perspektyvi psichodelinių tyrimų sritis vis dar kenčia nuo mokslu nepagrįstų stigmų ir neefektyvaus teisinio reguliavimo. Ypač ši problema aktuali mūsų šalyje, kurios sveikatos apsaugos sistemos inercija ir politinis populizmas kuria sąlygas Lietuvai atsidurti psichinės sveikatos priežiūros proveržio užribyje. Ir visa tai vyksta nepaisant ypač liūdnų dvasinės sveikatos statistinių rodiklių.

Siekdami pakeisti šią situaciją, mes mezgame tarptautinius ryšius su medicinos profesionalais ir mokslininkais. Dirbdami kartu su tarptautine projekto www.psychonaut.care komanda, mes rengiame tarptautinius mokymus ir praktikas užsienyje sveikatos apsaugos specialistams ir narkotikų žalos mažinimo aktyvistams, nepažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymų, kontroliuojančių psichoaktyvias medžiagas.

Jei domitės šia sritimi, kviečiame susisiekti: