Vigilijus Jukna

Darbo partijos frakcijos seniūnas

Facebook puslapis

vigilijus.jukna@lrs.lt

(8 5) 239 6634

Ieva Kačinskaitė – Urbonienė

Darbo partijos frakcijos seniūno pavaduotoja

Facebook puslapis

ieva.urboniene@lrs.lt

(8 5) 239 6670

Valentinas Bukauskas

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

valentinas.bukauskas@lrs.lt

(8 5) 239 6728

Viktoras Fiodorovas

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

viktoras.fiodorovas@lrs.lt

(8 5) 239 6696

Vytautas Gapšys

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

vytautas.gapsys@lrs.lt

(8 5) 239 6326

Aidas Gedvilas

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

aidas.gedvilas@lrs.lt

(8 5) 239 6617

Vaida Giraitytė

Darbo partijos frakcijos narė

Facebook puslapis

vaida.giraityte@lrs.lt

(8 5) 239 6674

Antanas Guoga

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

antanas.guoga@lrs.lt

(8 5) 239 6441

Andrius Mazuronis

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

andrius.mazuronis@lrs.lt

(8 5) 239 6690

Mindaugas Puidokas

Darbo partijos frakcijos narys

Facebook puslapis

mindaugas.puidokas@lrs.lt

(8 5) 239 6625

Seimo nario požiūris į narkotikų dekriminalizavimą

Mindaugas Puidokas mano, kad reikia netoleruoti narkotikų ir homoseksualų